Üretim Destek Hizmetleri

AKAYTAŞ olarak fabrikalara üretim desteği vermekteyiz. Araç üretiminde önemli bir yer tutan "Kalite Kontrol" hizmeti, üretim sırasında ortaya çıkan atıkların toplanması ve üretim sürecinde personellerin su ve çay gibi ihtiyaçlarının karşılaşmasına yardımcı olmaktayız.
Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Sorting, Rework, Montaj, Teknik Kalite, Mühendislik, Proje Yönetimi, Danışmanlık, Proses Geliştirme Ve İyileştirme süreçlerinde müşterilerinin istediği spesifikasyonlar doğrultusunda hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

  • Geliştirilmiş malzeme kontrolü ile OEM'de karıştırma sorununu önleme,
  • Standart iş sürecinde, bir sonraki işleme iyi malzeme sağlamak için etkinliği sağlayarak ayıklama (sorting) ve tamir işlemlerini gerçekleştirme,
  • Hatalı parça teşhisi ve iyileştirme desteği
sağlamaktadır. Yukarıdaki işlerin dışında Kalite Mühendisliği, Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri de vermekteyiz.

Personellerinizin İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Üretim sırasında ve iş arasında yapılan molalarda personellerinizin su ve çay ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Üretim tesisininizde ve ofislerinizde istenilen noktalara su takviyesi ve çay demleme gibi desteklerle, personellerinizin güç kaybetmeden üretime olan katkısını sağlıyoruz.
Üretim Destek
Üretim Destek

Üretimde Oluşan Atıkların Toplanması

Fabrikanızda, üretim sırasında oluşan atıkların hızlı ve güvenli bir şekilde, üretim alanından uzaklaştırılarak, üretime temiz ve güvenli bir şekilde devam etmenize yardımcı oluyoruz. 

Referanslarımız

HYUNDAI ASSAN
HYUNDAI GLOVIS
HYUNDAI MOBIS
FARPLAS
VISTEON
HANON