Peyzaj - Bahçe Bakımı

Akaytaş temizlik ve peyzaj ile  yapılan bu alanların devamlılığı ve sürdürülebilirliği için bakım hizmetlerini de yine uzman ekibimizle hizmetinize sunmaktayız.

Peyzaj - Bahçe Bakım Hizmetleri

Genel Bahçe Bakımı Hizmetlerimiz

Uygulama yapılan alanların her mevsim yaşanabilir olmasını sağlayacak bakım hizmetlerimiz arasında çim biçimi, bitki budanması, çim ve bitkilerde oluşabilecek hastalık ve zararlıların tespit edilip kontrol altına alınması, gerekli ilaçlama ve gübrelemelerin yapılması, yabani otlarla mücadele ve otomatik sulama sisteminin bakım ve kontrollerinin yapılması vb. hizmetler yer almaktadır.

Bahçe Bakımında Yapılan İşlemler

  • Çim alanların bakımı: Çimde yabani ot temizliği, çim biçilmesi, kenar makaslamalarının yapılması, tırmık ile temizlenmesi, ara ekim yapılması,
  • Budama: Form budaması, gençleştirme budaması, genel budama,
  • Yabani ot temizliği
  • Hastalık ve zararlılarla mücadeleitki diplerinin çapalanması
  • Gübreleme: vejetasyon dönemlerinde, yağışlarla birlikte yeşil alanlarda yılda en az 2 defa uygulama yapılır.
  • İç mekan bitkilerinin bakımı: Torf takviyesi, gübreleme, ilaçlama, budama, dip çapasının yapılması
  • Otomatik sulama sistemi kurularak suyun etkin kullanımının sağlanması, su yönetimi

Uygulaması bitirilmiş yeşil alanların bakımı için, bahçe bakımı konusunda eğitimlerini almış, sertifikalı usta ve bahçıvan kadrosu ile hizmet veriyoruz. Yapılan uygulamalar peyzaj mimarımız tarafından kontrol edilerek, gübreleme, ilaçlama, budama, çapalama, çim kesme ve yabani ot temizleme işlemleri yapılmaktadır. Bakımını üstlendiğimiz alanların uzun ömürlü ve sürdürülebilir olması için çalışıyor ve kullanılması gereken tüm malzemeleri tedarik ediyoruz. Bakım yaptığımız süre boyunca ise tüm işin garantisini veriyoruz.

Peyzaj - Bahçe Bakım İşleri
Peyzaj - Bahçe Bakım İşleri
Peyzaj - Hayalinizdeki Bahçe

Hayalinizdeki Bahçeye Kavuşun

Hayalinizdeki bahçeye, balkona, terasa ya da iç mekanlara kavuşabilmenin yolu, bu alanları süsleyen bitkilerinize periyodik bahçe bakım yapmaktan geçer. Peyzaj profesyonel bir alandır. Bilgi ve donanım gerektirir. Yetersiz bilgiyle bahçe bakımları yapılan bitkilerden beklediğiniz performansı alamazsınız. Periyodik bahçe bakım, sadece çim kesmek ve bitkileri sulamak değildir. Bu yüzden mutlaka işin profesyonelinden destek alınması gerekir. İsterseniz peyzaj firmamızdan sadece teknik danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Referanslarımız

HYUNDAI ASSAN
HYUNDAI MOBIS
HYUNDAI GLOVIS
HYUNDAI STEEL
AK OSB